Kontakt

 

Sälj / Kundtjänst  031-706 00 70

E-post  order@candelux.se

E-post  info@candelux.se

 

 

 

Adress

Candelux AB

Almedalsvägen 147

439 63 Frillesås, Sweden

Mikael Talinsson

Innesälj / Koordinator / Inköp

Mobil +46(0)73-515 14 02

E-post mikael@candelux.se

 

Helen Antblad

VD / Ekonomi

Mobil +46(0)73-515 14 17

E-post helen@candelux.se

 

Martin Kvidal

Sälj / Grossist

Mobil +46(0)73-515 14 39

E-post martin@candelux.se

 

Isak Rydholm

Innesälj / IT

Mobil +46(0)73-515 14 42

E-post Info@candelux.se

Esther Strömberg

Ljusdesigner / Projekt

Mobil +46(0)73-515 14 43

E-post Esther@candelux.se

 

Amir Madani

Lager / Logistik

Mobil +46(0)31 – 706 00 70

E-post lager@candelux.se

 

Daniel Savefors

Lager / Logistik

Tel +46(0)31 – 706 00 70

E-post lager@candelux.se

Kataloger

Bläddra i våra senaste kataloger.

Kvalité

För oss på Candelux är kvalité viktigt. Därför har vi valt ut produkter som är tillverkade i europa, på så sätt kan vi erbjuda upp till 7 års garanti.

t

Frågor?

Har du frågor kring en produkt, leverantid, pris m.m. ring eller mejla oss så hjälper vi dig. 031-706 00 70 / info@candelux.se

Kontakt

Kontakta oss.

Om oss

Läs mer om oss.

Adress

Hitta till oss.

Ta del av vårt nyhetsbrev!

Share This