Kontakt

 

 

Sälj / Kundtjänst  031-706 00 70

E-post  order@candelux.se

E-post  info@candelux.se

Adress

 

 

Candelux AB

Almedalsvägen 147

439 63 Frillesås, Sweden

Tobias Odequist

Säljchef / OEM

Mobil +46(0)70-827 41 00

E-post tobias@candelux.se

 

Daniel Kvist

Sälj / Projekt

Mobil +46(0)73-515 14 40

E-post daniel@candelux.se

 

Martin Kvidal

Sälj / Grossist

Mobil +46(0)73-515 14 39

E-post martin@candelux.se

 

Emil Hentilä

Innesälj / Teknisk support

Mobil +46(0)73-515 14 42

E-post emil@candelux.se

 

Benjamin Antblad

Inköp / IT

Mobil +46(0)73-515 14 43

E-post benjamin@candelux.se

 

Helen Antblad

VD / Ekonomi

Mobil +46(0)73-515 14 17

E-post helen@candelux.se

 

Pontus Johansson

Lager / Logistik

Tel +46(0)31 – 706 00 70

E-post pontus@candelux.se

 

Kataloger

Bläddra i våra senaste kataloger.

Kvalité

För oss på Candelux är kvalité viktigt. Därför har vi valt ut produkter som är tillverkade i europa, på så sätt kan vi erbjuda upp till 7 års garanti.

t

Frågor?

Har du frågor kring en produkt, leverantid, pris m.m. ring eller mejla oss så hjälper vi dig. 031-706 00 70 / info@candelux.se

Kontakt

Kontakta oss.

Om oss

Läs mer om oss.

Adress

Hitta till oss.

Share This